slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У складних погодних умовах придніпровські залізничники забезпечують стабільний рух поїздів та оперативне очищення залізничної інфраструктури від снігу 08/01/2019

Завдяки завчасній підготовці та злагодженій цілодобовій роботі над ліквідацією наслідків зимової негоди рух поїздів у регіонах обслуговування регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» здійснюється за розкладом. Залізнична інфраструктура функціонує без збоїв та аварійних ситуацій.

У снігоборотьбі, яка на Придніпровській залізниці триває дві доби поспіль, задіяні перша та друга черга – загалом близько 2,1 тис. працівників різних господарств та залізничних підприємств.

Шостого-сьомого січня від снігу було очищено 336 залізничних переїздів, 112 пасажирських платформ, 20 пішохідних мостів, 4697 стрілочних переводів, понад 30 км колій. Попри рясні снігові опади, ні на годину не припинялося очищення від снігу станційних та вокзальних територій, перонів і платформ. У снігоборотьбі були задіяні дві снігоочисні машини «Вітерець», які працювали на станціях Запоріжжя-1, Пологи, Гусарка, Магедове та Комиш-Зоря.

Сьогодні, 8 січня, кількість снігоочисної техніки збільшили до 12 одиниць. На цей час снігоочисні машини СМ-2 та «Вітерець» звільняють від снігу станції Мелітополь, Запоріжжя-1 та 2, Канцерівка, Синельникове-1 та 2, Павлоград-1, Дніпро-Головний, Верхівцеве, Нижньодніпровськ-Вузол, Кривий Ріг-Головний, П’ятихатки, Пологи, а також працюють на напрямку Вишневецьке – Чаплине.

Найбільша кількість снігу у межах Придніпровської залізниці випала на станції Верхівцеве Дніпровської дирекції залізничних перевезень – понад 32 см, на Криворіжжі та у Запорізькому регіоні – від 10 до 30 см. Однак це не лякає придніпровців, які заздалегідь готувалися до роботи в осінньо-зимовий період.

«Наші структурні підрозділи вже другий рік налаштовані не на авральну ліквідацію наслідків зимової негоди, а на заздалегідь сплановану й організовану роботу, коли кожен знає, як діяти, - говорить директор регіональної філії «Придніпровська залізниця» Микола Кужавський. – Штаб з ліквідації наслідків зимової негоди функціонує у цілодобовому режимі. Як наслідок, затримок у русі поїздів немає, очищені від снігу вокзали та станції працюють безперебійно, ми нарощуємо темпи навантаження та перевезення вантажів».