slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У свята дитяча залізниця порадувала жителів Дніпра Дідом Морозом та Снігуронькою, творчими й пізнавальними заходами 10/01/2019

За час новорічних та різдвяних свят вихованці Дніпровської дитячої залізниці перевезли понад 1,4 тис. пасажирів, у тому числі більш як 800 дітей. Усі поїзди в рейс відправляли Дід Мороз та Снігуронька, які вітали пасажирів зі святами і зичили подорожувальникам усіляких гараздів у новому році.

За традицією, юні залізничники зробили приємний сюрприз дітворі із неповних родин, дітям-інвалідам та сиротам, - організували для них благодійні поїздки.

А напередодні Різдва вихованці малої магістралі подарували містянам концертну програму «Святкова ялинка» та виставу «Котигорошко». Їх охоче переглянули десятки відвідувачів парку імені Лазаря Глоби, в якому діє Дніпровська дитяча залізниця.

Окрім цього, спільно з представниками Головного територіального управління юстиції в Дніпропетровській області на малій магістралі провели пізнавальний захід «Я маю право». Юристи розповіли дітям про їхні права, а також пригостили дітвору солодощами.