slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Юні залізничники із Запоріжжя розпочали новий рік весело і цікаво 16/01/2019

Запорізька дитяча залізниця цілий рік не припиняє навчального процесу для своїх вихованців і перевезень пасажирів. Під час зимових шкільних канікул юні залізничники водили поїзди, поглиблювали свої знання у залізничній справі на гурткових заняттях, а також весело та цікаво відпочивали.

Зокрема, Рада юних залізничників разом з інструкторським складом малої магістралі організувала для вихованців дитячої залізниці новорічну розважальну програму. Свято пройшло креативно та весело, залишило по собі приємні спогади та яскраві враження.

Окрім цього, за підтримки Запорізької територіальної профспілкової організації Придніпровської залізниці для учнівської молоді було проведено профорієнтаційно-розважальний захід «Розумні канікули: залізничний трек», в якому, крім юних залізничників, узяли участь близько 100 дітей містян.

Розпочався захід із тематичного виступу агітбригади Запорізької дитячої. Юні залізничники створили уявний поїзд, в якому кожний вагон слідував за своїм маршрутом і мав власного провідника. На локаціях «Вокзальна», «Машиніст», «PROFI_безпека», «Сигнальна» та «Залізничне моделюванння» дітворі запропонували цікаву інформацію, інтерактивні завдання, тематичне відео, а найголовніше - можливість спробувати себе у залізничних професіях машиніста, диспетчера, чергового по вокзалу та ін.

Гості також оглянули моделі поїздів і макети залізничних об’єктів у дії у виставковій залі дитячої залізниці та повторили Правила безпечної поведінки на залізниці.

А для найменших учасників була організована дитяча кімната, де малечу розважали казкові герої, Дід Мороз та Снігуронька. Було організовано і творчий куточок із розмальовками, іграми та фотозоною, де кожен охочий міг приміряти на себе залізничну форму та зробити фото на згадку про захід.

Насамкінець дітвору покатали у новорічному експресі разом із Дідом Морозом та Снігуронькою. Цей експрес курсував з новорічною програмою протягом усіх зимових свят, даруючи своїм пасажирам піднесений настрій.