slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровська залізниця запустила в експлуатацію ще один оновлений приміський електропоїзд 18/01/2019

Сьогодні, 18 січня, у свій перший рейс за маршрутом Дніпро – П’ятихатки відправився ще один капітально відремонтований і модернізований приміський електропоїзд. ЕР2Т-7241 оновлено в умовах Нікопольського моторвагонного депо, звідки в жовтні 2018 року після аналогічного комплексу ремонтних робіт вийшов приміський електропоїзд ЕР2Т-7222.

У депо капітально відремонтували механічне й електричне обладнання та електричні машини обох приміських складів, провели низку модернізацій, покликаних підвищити безпеку руху, комфортність пасажирських перевезень і роботи персоналу.

Зокрема, електропоїзди було оснащено світлодіодними прожекторами і буферними ліхтарями, які добре видно за несприятливих погодних умов; оновленими системами екстреного зв’язку пасажирів з локомотивною бригадою та інформування пасажирів через табло у вагонах; антивандальними системами з’єднання кватирок з віконними рамами. Були повністю оновлені автоматичні, салонні й тамбурні двері, лінолеумне покриття. У салонах встановили нові напівм’які сидіння з склопластиковим каркасом, металопластикові вікна із двокамерними склопакетами; сучасне сантехнічне та освітлювальне обладнання. Всередині вагони облицювали сучасними шумо- та теплоізоляційними матеріалами, а ззовні – пофарбували сучасними двокомпонентними емалями.

Як повідомили в службі приміських пасажирських перевезень, такі значні обсяги ремонтних робіт капітального характеру з одночасним поліпшенням інтер’єру вагонів на Придніпровській залізниці проводилися більше десяти років тому. Ініціатива повернутися до модернізації приміських поїздів власними силами належить директору регіональної філії Миколі Кужавському.

За словами Миколи Кужавського, оновлення пасажирського рухомого складу, покращення рівня сервісу та комфорту для пасажирів є одним з пріоритетів діяльності АТ «Укрзалізниця». Тому в минулому році регіональна філія почала, а в 2019 році планує продовжити, нарощуючи обсяги, капремонт та модернізацію приміського рухомого складу в деповських умовах.

Відсьогодні оновлений ЕР2Т-7241 двічі на добу виходитиме на маршрут Дніпро – П’ятихатки – Дніпро. З розкладом цього приміського потяга можна ознайомитися на інформаційних дошках вокзалів та станцій залізниці, а також на офіційному сайті www.dp.uz.gov.ua у розділі «Пасажирам».