slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровські залізничники планомірно звільняють залізничну інфраструктуру від снігу та ожеледі 25/01/2019

Незважаючи на складні погодні умови, коли рясні снігопади переходять у мряку, а нічні морози - у денну відлигу, регіональна філія «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» забезпечує стабільний рух поїздів та цілодобове очищення від снігу й ожеледі території вокзалів і станцій, посадкових платформ та пішохідних переходів через колії.

Найбільш складна ситуація склалася у Дніпровському регіоні, де висота снігового покрову сягнула за 40 см, зокрема на ділянці П’ятихатки – Кам’янське.

На залізниці в цілодобовому режимі діє штаб з ліквідації наслідків зимової негоди. У снігоборотьбі задіяно до 1,6 тис. залізничників першої та другої черги.

Упродовж двох діб від снігу та ожеледі було очищено 72 колії загальною протяжністю майже 278 км, 2,5 тис. стрілочних переводів, 135 залізничних переїздів та 330 пасажирських платформ.

Снігоочисна техніка (СМ-2 та СДПМ) працювала на станціях Дніпро-Головний, Іларіонове, Нижньодніпровськ-Вузол, Діївка, Горяйнове, Воскобійня, Верхівцеве, Павлоград-1, Новомосковськ, П’ятихатки та П’ятихатки-Стикова, Жовті Води-1, Терни, Кривий Ріг-Головний. По станції Верхівцеве було задіяно сніговий поїзд.

Попри те, що роботи ускладнює необхідність очищувати залізничну інфраструктуру одночасно і від снігових наметів, і від крижаних намерзань, снігоборотьба проходить організовано й системно, із застосуванням необхідної техніки та персоналу.

У вихідні снігоочисні роботи не припинятимуться.

З огляду на погодні умови, звертаємося до пасажирів із проханням бути вкрай обережними на залізничних об’єктах, неухильно дотримуватися правил безпеки.