slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровські залізничники продовжують боротися з наслідками зимової негоди 26/01/2019

Четверту добу на Придніпровській магістралі не припиняються роботи з очищення від снігу та ожеледі залізничної інфраструктури, працюють фахівці всіх господарств та спеціальна техніка.

У ніч на 26 січня залізничники звільнили від снігу 35 стрілочних переводів та 15 колій протяжністю 16,4 км. На перегонах та станціях працювали 5 снігоочисних машин СМ-2 та СДПМ, які прибрали майже 6 тис. кубометрів снігу. У нічних роботах було задіяно до 60 осіб.

Наразі у межах регіональної філії тривають активні роботи з очищення від снігу та ожеледі території вокзалів та станцій, залізничних переїздів та посадкових пасажирських платформ.

«Вдячний усім залізничникам, задіяним у кількаденній снігоборотьбі, - зазначив директор регіональної філії Микола Кужавський. – Завдяки вашій цілодобовій злагодженій роботі рух поїздів на Придніпровській залізниці, як завжди, здійснюється безперебійно».

Нагадаємо, що попри складні погодні умови, які поєднали рясні опади, морози та відлигу, 23-25 січня на залізниці було очищено 72 колії загальною протяжністю майже 278 км, 2,5 тис. стрілочних переводів, 135 залізничних переїздів та 330 пасажирських платформ.

ФОТОРЕПОРТАЖ продовжують боротьба з наслідками зимової негоди ФОТОРЕПОРТАЖ продовжують боротьба з наслідками зимової негоди ФОТОРЕПОРТАЖ продовжують боротьба з наслідками зимової негоди ФОТОРЕПОРТАЖ продовжують боротьба з наслідками зимової негоди ФОТОРЕПОРТАЖ продовжують боротьба з наслідками зимової негоди ФОТОРЕПОРТАЖ продовжують боротьба з наслідками зимової негоди ФОТОРЕПОРТАЖ продовжують боротьба з наслідками зимової негоди ФОТОРЕПОРТАЖ продовжують боротьба з наслідками зимової негоди ФОТОРЕПОРТАЖ продовжують боротьба з наслідками зимової негоди ФОТОРЕПОРТАЖ продовжують боротьба з наслідками зимової негоди ФОТОРЕПОРТАЖ продовжують боротьба з наслідками зимової негоди ФОТОРЕПОРТАЖ продовжують боротьба з наслідками зимової негоди ФОТОРЕПОРТАЖ продовжують боротьба з наслідками зимової негоди ФОТОРЕПОРТАЖ продовжують боротьба з наслідками зимової негоди ФОТОРЕПОРТАЖ продовжують боротьба з наслідками зимової негоди ФОТОРЕПОРТАЖ продовжують боротьба з наслідками зимової негоди ФОТОРЕПОРТАЖ продовжують боротьба з наслідками зимової негоди ФОТОРЕПОРТАЖ продовжують боротьба з наслідками зимової негоди