slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Завдяки посиленій увазі до питань безпеки кількість випадків невиробничого травматизму на Придніпровській залізниці в 2018 році скоротилася майже на 20% 29/01/2019

Жорстка позиція керівництва регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» і системна робота з питань безпеки, яку проводять на магістралі, дають відчутний результат. У 2018 році кількість випадків невиробничого травматизму в регіонах, які обслуговує регіональна філія, зменшилася з 87 до 70, тобто на 19,5 %.

У 2018 році на виконання заходів дорожньої програми попередження нещасних випадків невиробничого характеру на залізничному транспорті на Придніпровській залізниці було виділено понад 9,4 млн грн. Ці кошти витрачено на огородження небезпечних місць територій станцій, депо та дистанцій; якісне утримання та достатнє освітлення пасажирських платформ, переїздів, пішохідних і службових переходів; забезпечення надійної роботи загороджувальних пристроїв, звукової та світлової сигналізації, виготовлення профілактичної наочності, тощо.

Упродовж минулого року придніпровські залізничники вели й активну профілактичну роботу. Насамперед, серед учнівської та студентської молоді в школах, ліцеях, коледжах та вишах, які розташовані в районах, прилеглих до залізничних колій. Зокрема, у ході тематичного місячника лекції щодо правил безпеки на залізничному транспорті прослухали майже 49 тис. осіб у 504 навчальних закладах. До проведення цієї роз’яснювальної роботи було залучено до 500 фахівців-залізничників.

Щоб не допустити перебування сторонніх осіб на залізничних коліях, перехід залізничних колій у невстановлених місцях, у 2018 році в межах регіональної філії були проведені спільні рейди працівників відомчої воєнізованої охорони та структурних підрозділів, під час яких затримали 1263 порушників правил безпеки на залізничному транспорті. Цих осіб оштрафовано.