slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Шановні колеги! Дорогі ветерани Придніпровської магістралі! 1/11/2011

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем залізничника, бажаємо успішної життєвої долі, творчої натхненної праці на благо українського народу, задля розбудови залізничної галузі й поліпшення власного добробуту, здійснення омріяного та запланованого.

Сьогодні незалежна України - це рівноправний член світової і європейської спільноти, що прагне посісти гідне її місце в світовій та європейській економіці, науці й культурі.

І залізничній галузі у цьому процесі відводиться першочергова роль, бо саме стальні магістралі найміцніше поєднують захід і схід, північ і південь, переправляючи мільйони пасажирів та тонни потрібних вантажів. Саме тому залізнична галузь потребує якомога швидкої модернізації, оптимізації усіх сфер своєї діяльності, наближення їх до європейських стандартів.

Цей процес розпочато, і Придніпровська магістраль, ми з вами своєю працею активно долучились до нього. Цьогоріч залізниця повністю перейшла на електронний документообіг у внутрішніх вантажних перевезеннях. За 9 місяців 2011 року перевезено понад 86 млн тонн вантажів, близько 69 мільйонів пасажирів у приміському й дальньому сполученні. До бюджетів усіх рівнів та фондів соціального страхування перераховано майже 2 мільярди гривень. Серед найвагоміших інвестиційних проектів цього періоду – модернізація інфраструктури приміського залізничного транспортного вузла у Сімферополі, будівництво шляхопроводу на 116 км перегону Нікополь-Марганець, реконструкція Дорожньої клінічної лікарні в Дніпропетровську. Посадові оклади залізничників цьогоріч зросли на 13%, а на кінець року передбачено ще раз підвищити заробітну плату.

Успіхи очевидні, однак зробити належить ще більше, адже наступний 2012 рік буде роком запровадження на українських залізницях, у тому числі й на Придніпровській, швидкісного руху, часом кардинальної зміни сфери пасажирських і вантажних перевезень, управлінського мислення.

Та я певен: якими б складними не були поставлені завдання, залізничники Придніпровської магістралі успішно справляться з ними, як це вже було не раз. І в пригоді їм вкотре стане ваш життєвий і професійний досвід, наші шановні ветерани, ваша наука самовідданої праці, відповідальності, творчого неспокою у справах, взаємодопомоги й дружньої підтримки.

Тож сил вам, дорогі колеги, наснаги, міцного здоров’я, віри в себе й свої можливості. Нехай надійною вам підтримкою буде добробут і мир у ваших оселях, щастя ваших дітей і онуків, вірність друзів і загальна шана за ті добрі справи, що ви робите для благополуччя й розквіту нашої держави.

Зі святом вас!

З повагою,

начальник Придніпровської залізниці: О.І. Момот

голова Дорпрофсожу: О.В. Букреєв