slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За 75-й сезон дитяча залізниця перевезла 70 тис пасажирів 2/11/2011

Дніпропетровська дитяча залізниця першого листопада закрила 75-й сезон роботи. За цей період дитяча магістраль здійснила 1152 рейси та перевезла більше 70 тисяч дорослих та юних пасажирів. Протягом сезону тут пройшли практику 730 юних залізничників.

«Сімдесят п’ятий сезон роботи Дніпропетровської дитячої залізниці ознаменувався рядом визначних подій у нашому житті. Ми відзначили ювілей - 75-річчя, отримали сучасний комп’ютерний клас та мультимедійну дошку. Більше 20 наших випускників стали студентами бюджетної форми навчання Дніпропетровського технікуму залізничного транспорту. Наша команда зайняла 3-е місце у міжнародному екологічному фестивалі «Залізничний транспорт та екологія», що проходив у Запоріжжі. Це далеко не весь перелік нашої роботи у цьому сезоні», - підсумував начальник Дніпропетровської дитячої залізниці Роман Куриленко.

За його словами, працівники дитячої залізниці вже ведуть активну підготовку до нового сезону. Зокрема, продовжують оновлювати матеріально-технічну та поповнювати навчальну базу, аби до 2015 року перейти на європейські норми перевезення, обслуговування та навчання молодого покоління.

Довідка: Дніпропетровська дитяча залізниця заснована 6 липня 1936 року і є найстаршою дитячою залізницею України. Протяжність її колій становить 2 км. Щорічно Дніпропетровська дитяча залізниця в середньому перевозить до 50 тисяч пасажирів. На залізниці постійно працюють 6 змін з учнів 6-11 класів, допомагають їм у цьому 6 кваліфікованих інструкторів виробничого навчання. За 75 років свого існування на Дніпропетровській дитячій залізниці навчалось більше 50 тисяч дітей, 30% з яких стали залізничниками