slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Відзначили День залізничника 3/11/2011

Професійне свято – День залізничника відзначили працівники Придніпровської магістралі у Дніпропетровському академічному театрі російської драми ім. Горького.

Присутніх привітали начальник Придніпровської залізниці Олександр Момот, голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод, в.о губернатора В’ячеслав Задорожний, міський голова Дніпропетровська Іван Куліченко, Митрополит Дніпропетровський та Павлоградський Іриней.

Звертаючись до колег, Олександр Момот подякував їм за високий професіоналізм та відданість роботі.

«У 2011 році ми з вами досягли стабільної роботи магістралі, забезпечили якісні перевезення вантажів та з комфортом доставляли наших пасажирів на відпочинок до Криму. Спільно нам довелось вирішувати завдання державного значення: у рекордні 100 днів ми збудували шляхопровід у Марганці та капітально відремонтували Марганецьку міську лікарню. Ми стабільно виконуємо усі умови колективного договору і забезпечуємо нашим працівникам гідні умови відпочинку та оздоровлення, а нашим пасажирам - комфортні перевезення», - відзначив О.Момот.

За словами голови облради Євгена Удода, Придніпровська залізниця займає ключову позицію в економічному та соціальному розвитку Дніпропетровщини.

«…це ворота та візитка нашого регіону. Мільйони пасажирів щоденно стикаються з вашою роботою, вчасно та з комфортом дістаються додому чи у справах», - підсумував Є.Удод.

«Придніпровська залізниця – це надійний партнер обласної влади в реалізації соціальних проектів. Завдяки спільним зусиллям на Дніпропетровщині облаштовані безпечні переїзди, реконструюються лікарні, ремонтуються дороги. Ви берете активну участь у реалізації Комплексної стратегії розвитку області», – сказав В’ячеслав Задорожний.

Митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней подякував залізничникам за їх роботу на благо всіх мешканців регіону і подарував залізничному вокзалу Дніпропетровська ікону Миколи Чудотворця.

Цього дня кращі залізничники Придніпровської магістралі отримали нагороди від обласної ради, обласної державної адміністрації, міського голови Дніпропетровська, Укрзалізниці, Придніпровської магістралі та профспілок.

Фіналом свята був концертом у виконанні гуртів художньої самодіяльності Придніпровської залізниці.

Фото Ю.Швайка