slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській магістралі не припиняються снігоочисні роботи, покликані забезпечити пасажирам комфортні та безпечні умови користування вокзально-станційною інфраструктурою 03/02/2019

Відлига перетворила вулиці багатьох населених пунктів Дніпропетровщини на неестетичну і не цілком безпечну суміш бруду, води та льоду, яку змушені долати автомобілі та пішоходи.

Інший вигляд мають інфраструктурні об’єкти Придніпровської залізниці – вокзали, станції, посадкові платформи, переходи через колії. Передусім, завдяки добре організованій та копіткій роботі залізничників. Адже в регіональній філії не припиняють роботу з очищення інфраструктури від злежалого снігу та наморозі, яка утворюється щоночі.

Пріоритет для залізничників – це безпека і комфорт людей, які користуються залізничним транспортом, та безпека руху. Окрім того, зима відступила ненадовго. Тож у разі нових рясних опадів боротися зі снігом буде швидше та легше.

Цими вихідними в снігоочисних роботах у Дніпропетровському регіоні було задіяно понад 800 залізничників та до 10 одиниць техніки.