slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровська залізниця: вимагаємо не підтасовувати інформацію 15/02/2019

Фотографії, на яких побудував свій критичний матеріал один із інформаційних сайтів міста Запоріжжя, жодним чином не доводять приналежність зображеного на фото рухомого складу регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця».

Сучасні можливості інтернету дозволяють визначити, де і коли вперше з’явилися в мережі світлини зі згаданого інформаційного повідомлення.

Перша - на російському сайті «News1ru», де в матеріалі від 25 серпня 2018 року йшлося про пасажирський потяг Москва-Херсон. Друга - в Інстаграм у групі «News_zp», однак без зазначення конкретного маршруту приміського електропоїзда та дати поїздки. Припускаємо, що публікація цього фото була лише приводом до обговорення теми, тобто фото мало ілюстративний характер.

Проведена регіональною філією перевірка моторвагонного рухомого складу, який на цей час курсує у Запорізькому регіоні, не виявила в електропоїздах несправностей, подібних до зображених на фото, та відміток про усунення останнім часом таких несправностей.

Закликаємо журналістів бути максимально точними під час роботи з інформацією, не припускати маніпулювання нею, піару на актуальних для суспільства темах шляхом посилання на недостовірні чи вигадані джерела. Подібні випадки шкодять не лише діловій репутації фігурантів недостовірних матеріалів, але й їх авторів.