slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Автомобіль на Преображенському мосту пошкоджено елементами недіючої електромережі, яка належить комунальному господарству Запоріжжя 25/02/2019

Автівку на одному з мостів Преображенського, що в м. Запоріжжя, пошкоджено в результаті падіння елементів, які не належать до конструкції мосту. Регіональна філія «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» вимагає від комунальників демонтувати на мосту аварійні ділянки інженерних мереж, які вони обслуговують.

Інцидент з автомобілем на мосту Преображенського через русло Нового Дніпра стався у результаті падіння на капот уламка металевого кожуха, що захищає дроти недіючої освітлювальної мережі мосту. Нову освітлювальну мережу змонтовано паралельно зі зношеною.

Ці інженерні комунікації обслуговує комунальне підприємство «Запоріжміськсвітло».

Хортицька дистанція колії як балансоутримувач мосту звернулася до керівництва комунального підприємства з вимогою терміново демонтувати аварійні ділянки інженерних комунікацій, які створюють загрозу безпеці автотранспортного руху мостом.

Зі свого боку, регіональна філія запланувала виконати в 2019 році поточний ремонт конструкцій обох мостів Преображенського, зокрема замінити дефектні залізобетоні плити технологічних тротуарів.

Раніше повідомлялося, що термін експлуатації мостів Преображенського, побудованих у 1952 році, становить 100 років. Огляди, обстеження та випробування мостових споруд здійснюються балансоутримувачем та спеціалізованими установами відповідно до відомчих інструкцій з утримання штучних споруд і державних будівельних норм та у встановлені строки. На цей час потреби у капітальному ремонті мостів Преображенського немає.