slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Залізничники зустрілися з криворізькими старшокласниками, щоб поговорити про вибір професії 26/02/2019

Для ознайомлення старшокласників із залізничними професіями, яким навчають у Криворізькому професійному транспортно-металургійному ліцеї, днями в міському Будинку культури "Мистецький" було проведено профорієнтаційний захід - стартап "Наші професії - ваше майбутнє ".

Захід мав за мету акцентувати увагу молоді на важливості правильного вибору професії, допомогти зробити свідомий вибір, максимально реалізувати свої нахили та здібності.

Представники служби кадрової та соціальної політики регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» та кадровики місцевих структурних підрозділів презентували старшокласникам тематичний куточок, подарували іміджеву продукцію, а також листівки-запрошення з інформацією про Криворізький професійний транспортно-металургійний ліцей та подальше працевлаштування до АТ "Укрзалізниця".

Юних учасників профорієнтаційного заходу зацікавило також спілкування з представниками Молодіжної ради регіональної філії та майстер-клас із професій, яким навчають у ліцеї, проведений студентською агітбригадою.