slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

В управлінні залізниці пройшов кулінарний конкурс-виставка до жіночого свята 8 Березня 08/03/2019

Цього року працівниці головного офісу регіональної філії «Придніпровська залізниця» отримали від профспілок оригінальне привітання зі святом весни - конкурс-виставку робіт кулінарного мистецтва «Ласунка-2019».

Анонсуючи захід, організатори – об’єднана первинна організація служб – були впевнені, що кулінарна тема неодмінно зацікавить працівниць. Однак і гадки не мали, що настільки. І що, готуючись до конкурсу-виставки, його учасниці проявлять море фантазії, вишуканого смаку, дотепності й гумору, винахідливості та креативу.

Участь у кулінарному шоу взяли 16 працівниць із різних служб - вони представили на огляд і для частування колег майже три десятки кулінарних шедеврів.

Серед конкурсних робіт були залізничні мотиви від господинь зі служби комерційної роботи та маркетингу; метеликова фантазія – від працівниць дорожньої екологічної лабораторії; актуальні для березня «Котячі солодощі», виготовлені й оригінально оформлені представницями служби кадрової та соціальної політики. Майстрині зі служби статистики продемонстрували свої кулінарні асоціації на тему «Жіночий каприз» і «Натхнення», а зі служби матеріально-технічного постачання – елітний смак в оформленні своєї кулінарно-квіткової композиції. Кулінари з господарської служби і служби статистики приготували страви української та білоруської кухні – вареники й гарбузовий пиріг.

Одним словом, очі розбігалися від смаколиків, старанно розкладених на столах. Гості «солодкого» свята ледве дочекалися, коли автори робіт презентують їх у віршах і прозі, серйозно чи жартома, бо слинки котилися від першої хвилини!

Нарешті, настала найбільш очікувана мить конкурсу-виставки – частування. Автори смаколиків охоче підкладали гостям на тарілки шматочки своїх кулінарних витворів, ділилися рецептами й тонкощами приготування, позували для фотосесій.

Нечисленні (на жаль!) представники сильної статі, які прийшли на «солодке» свято, були щедро винагороджені.Скуштувавши смаколиків, чоловіки нагадували щасливих мартівських котів, бо який справжній чоловік відмовиться від солоденького?

Свої враження від дегустації гості заходу охоче залишали в імпровізованих книгах відгуків. Ці книги поступово наповнювалися настільки захопленими записами, що організатори кулінарного шоу прийняли рішення заохотити усіх учасниць.

До речі, об’єднана первинна організація служб піднесла жінкам-управлінцям ще один подарунок: кожна отримала солодощі та скатертину, якій неодмінно знайдеться застосування в домашньому господарстві.