slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

З початку року воєнізована охорона попередила майже 130 крадіжок вантажів та залізничного майна 20/03/2019

За два місяці 2019 року працівники служби воєнізованої охорони регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» попередили 128 крадіжок вантажів та майна магістралі на суму понад 443,5 тис. грн, при цьому затримали 130 зловмисників.

Майже сорок відсотків крадіжок, яким удалося запобігти, становили спроби розкрадання вантажів залізниці – 51 випадок на загальну суму понад 130 тис. грн. Найчастіше злодії зазіхали на вугілля, брухт, метал і вироби з металу.

Найбільш криміногенними ділянками у цей період були П’ятихатки-Стикова – Ерастівка – Верхівцеве, Іларіонове – Синельникове-1 – Новогупалівка, Чортомлик – Нікополь – Мирова.

Щоб вберегти від розкрадачів вантажі та залізничне майно, працівники служби воєнізованої охорони оперативно реагують на випадки несанкціонованого втручання сторонніх осіб у роботу залізничного транспорту, патрулюють найбільш криміногенні станції й перегони, виставляють засідки та пікети, супроводжують вантажі при перевезенні.

Спільно з правоохоронцями з початку року проведено 20 перевірок пунктів приймання брухту, де розшукуються залізничні вантажі зі слідами маркування, деталі верхньої будови колії, рухомого складу, засобів сигналізації та зв’язку, електропостачання. На одному з перевірених пунктів цьогоріч було виявлено 800 кг брухту.

Окрім цього, за порушення правил, встановлених на залізничному транспорті, зокрема ходіння коліями у невизначених місцях, стрільці ВОХОР затримали 205 чоловік. Усіх порушників оштрафовано.