slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Вокзал Дніпро-Головний запросив містян, які шукають роботу 08/04/2019

Днями на центральному вокзалі м. Дніпро пройшов День відкритих дверей, який провели Дніпровський міський центр зайнятості спільно з Пасажирською компанією АТ «Укрзалізниця». Містянам-шукачам роботи було презентовано вакансії - «касир квитковий», «черговий довідкового бюро», «електромонтер», «прибиральник виробничих приміщень» та ін.

У заході взяли участь заступник начальника вокзалу Дніпро-Головний Вадим Бусурулов, менеджер з персоналу вокзалу Юлія Касаткіна, завідувач квиткових кас Ольга Дончецька, фахівець відділу рекрутингу Дніпровського міського центру зайнятості Ірина Тринитка, а також містяни-шукачі роботи.

Зустріч стартувала в кабінеті охорони праці та технічного навчання, де Вадим Бусурулов ознайомив учасників заходу зі специфікою роботи вокзалу та розповів про переваги роботи на презентованих посадах.

«Ми розуміємо, що піклуючись про комфорт та соціальний захист працівників, отримуємо віддану команду професіоналів, які працюють продуктивно та завзято. Підприємство гарантує стабільну виплату заробітної плати, безкоштовний проїзд до роботи, медичне страхування, дитяче оздоровлення в санаторіях і таборах, можливість поєднувати навчання з роботою, кар'єрне зростання», – підкреслив Вадим Бусурулов.

Формат заходу надав шукачам роботи можливість ознайомитися з робочими місцями працівників квиткового бюро та сервісного центру з обслуговування клієнтів; поспілкуватися з представниками структурних підрозділів, дізнатися про графік, умови праці та посадові обов’язки запропонованих вакансій.

За результатами проведеного Дня відкритих дверей із 24 містян, які взяли участь у заході, троє зацікавилися можливістю працевлаштування й отримали запрошення до співбесіди з менеджером з персоналу вокзалу Дніпро-Головний.