slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На станції Дніпро-Вантажний пройшов День відкритих дверей 30/04/2019

Днями залізничники спільно з фахівцями відділу рекрутингу Дніпровського міського центру зайнятості провели День відкритих дверей на станції Дніпро-Вантажний.

У заході взяли участь начальник станції Андрій Підкупняк, його заступник Наталія Ролдугіна, представники міського центру зайнятості та 18 шукачів роботи.

Захід проходив у форматі екскурсії підприємством, під час якої безробітним були презентовані актуальні вакансії та потенційні робочі місця.

«АТ «Українська залізниця» є найбільшим роботодавцем в Україні, який пропонує належні умови праці, навчання професії, повний соціальний пакет та стабільну заробітну плату», – зазначив Андрій Підкупняк, звертаючись до шукачів роботи.

Завдяки екскурсії, її учасники дізналися про специфіку залізничного підприємства, а також отримали можливість на власні очі спостерігати за робочим процесом представників презентованих професій.

У результаті 8 безробітних зацікавилися станційними вакансіями. Цих осіб запросили для співбесіди для уточнення деталей працевлаштування.