slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У Запорізькій області загинув 15-річний підліток, який намагався зробити селфі на залізничному мосту 07/05/2019

П’ятого травня машиніст пасажирського поїзда повідомив, що на 1152 км перегону Таврійськ – Плавні поблизу колії лежить тіло підлітка, біля якого знаходяться представники поліції та «швидкої допомоги». Виїхавши на місце, залізничники з’ясували деталі трагедії.

Група підлітків вирішила зробити оригінальне селфі на металевому залізничному мосту. Двоє хлопців технічними сходами видерлися нагору і спробували по балці перейти на інший бік споруди під несучим тросом контактної мережі. Одному з підлітків це вдалося, інший отримав ураження електричним струмом і впав на землю із семиметрової висоти. Прибулі медики констатували смерть дитини.

Придніпровські залізничники висловлюють співчуття родині загиблого хлопця і вкотре закликають дорослих посилити контроль над дітьми, а також пояснити неповнолітнім, що нехтувати правилами безпеки на залізничних об’єктах смертельно небезпечно.

Нагадуємо, що суворо заборонено пролазити під вагонами або підніматися на них через небезпеку ураження електричним струмом високої напруги (3300 V). На електрифікованих лініях не можна підніматися на опори та інженерні споруди над коліями, а також торкатися до металевих проводів заземлення, які йдуть від опори до рейки; наближатися до електропроводу, що лежить на землі, ближче ніж на 10 метрів. Бережіть себе!