slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці вшанували учасників Другої світової війни 08/05/2019

Напередодні 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні делегація регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» поклала квіти до Монументу Слави у м. Дніпрі.

«Навіть через стільки років ми не забуваємо про ту жорстоку війну і тих, хто наближав перемогу, - підкреслив заступник директора регіональної філії Олександр Декарчук, який очолював делегацію. – Практично кожна українська родина втратила тоді своїх рідних чи близьких. Це була Велика Перемога і загальнонародне свято. І такими вони залишаться назавжди».

До складу делегації також увійшли представники Дорпрофсожу, Ради ветеранів залізниці, територіальних профспілкових і ветеранських організацій.

Окрім цього, в головному офісі регіональної філії відбулася традиційна зустріч з ветеранами, дітьми війни та учасниками бойових дій. У програмі заходу – заохочення від керівництва залізниці та дорожньої ветеранської організації, концертна програма за участю залізничних самодіяльних колективів, частування та неформальне спілкування.