slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровські залізничники відвідали весняний Харків 17/05/2019

Днями працівники управління регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» здійснили автобусну подорож до Харкова, щоб помилуватися парковими комплексами міста, які особливо привабливі навесні, а також відвідати музей історії та залізничної техніки Південної залізниці.

Цікаву й змістовну подорож організувала та частково профінансувала об’єднана профспілка служб, яка регулярно проводить для своїх членів культурно-пізнавальні заходи.

Екопарк Фельдмана порадував придніпровців весняним балом квітів «Пан-тюльпан»: червоними, жовтими, помаранчевими, рожевими, фіолетовими, білими кольорами у парку розквітли тисячі бутонів, у тому числі й рідкісних сортів.

А візитівка Харкова – Центральний парк культури та відпочинку ім. Горького - запропонував гостям з Дніпра десятки атракціонів і розваги на будь-який смак. Серед них - колесо огляду, канатна дорога й різноманітні тематичні зони, де чудово провели час і дорослі, й діти.

Музей історії та залізничної техніки, створений руками колег-залізничників з Південної залізниці, надав можливість оглянути численні старовинні й рідкісні експонати, унікальні документи та світлини, макети залізничних об’єктів і рухомого складу, а також дізнатися багато цікавого з історії залізничного транспорту України.

Поїздка до весняного Харкова залишила по собі яскраві спогади і вдячність її організаторам за те, що добирають цікаві маршрути подорожей вихідного дня.