slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

ШАНОВНІ ВАНТАЖОВЛАСНИКИ! 13/06/2019

З метою підвищення ефективності перевезень у сполученні Україна – Польща правлінням АТ «Укрзалізниця» призначено курсування контейнерного поїзда за маршрутом Нижньодніпровськ-Вузол Придніпровської залізниці – Ізов-експорт Львівської залізниці. Демонстраційний рейс контейнерного поїзда відбувся 30.03.2019. На постійній основі поїзд курсує з 06.04.2019, час відправлення - щосуботи о 08-22, прибуття на станцію Ізов – наступного дня о 17-21. За наявності необхідної кількості вагонів з контейнерами (не менше 50 контейнерів у 20-фут еквіваленті) АТ «Укрзалізниця» може призначити формування додаткового поїзда.

За зазначений період зі станції Нижньодніпровськ-Вузол відправлено 13 контейнерних поїздів.

Формування контейнерного поїзда здійснюється із груп вагонів відправленням зі станцій Маріуполь-Сортувальний регіональної філії «Донецька залізниця», Запоріжжя-Ліве та Нікополь регіональної філії «Придніпровська залізниця». Разом зі станціями Запоріжжя-Ліве, Нікополь та Маріуполь-Сортувальний дозволяється здійснювати перевезення контейнерів у складі поїзда станціям Правда, Сартана та Авдіївка. Для включення вагонів з контейнерами у склад поїзда у перевізних документах у правому верхньому куті необхідно проставити штамп червоного кольору «Контейнерний поїзд».

Прибуття вагонів контейнерами із зазначених станцій на станцію Нижньодніпровськ-Вузол повинно бути здійснене не пізніше, ніж за 1 добу до відправлення поїзда.

З метою прискорення доставки вантажів, прискорення обігу вагонів та ефективного їх використання закликаємо Вас долучатись до перевезення своєї продукції у напрямку Україна – Польща через прикордонний перехід Ізов-експорт у складі контейнерних поїздів.

Для своєчасного формування та відправлення контейнерних поїздів зі станції Нижньодніпровськ-Вузол просимо Вас інформувати регіональну філію про кількість контейнерів та орієнтовний час їх відправлення за телефонами:
(056) 793-02-86,
(056) 793-08-99,
(056) 793-04-93.

Сподіваємось на порозуміння та взаємовигідну співпрацю у подальшому.