slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці пройшла виставка локомотивів 14/06/2019

Комісія на чолі з директором регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» Миколою Кужавським оглянула тяговий рухомий склад, який локомотивні депо магістралі підготували до роботи влітку. У заході взяв участь директор Департаменту локомотивного господарства АТ «Укрзалізниця» Сергій Павлов.

«Лінійка» локомотивів по закінченні весняного комісійного огляду пройшла на станції Запоріжжя-2. Проведення таких виставок на залізниці відновили після майже 15-річної перерви для підвищення якості комісійних оглядів, поширення передового досвіду ремонтів, підвищення відповідальності ремонтного персоналу за кінцевий результат праці.

Усі локомотивні депо Придніпровської магістралі представили на виставку по 3-4 одиниці локомотивів різних серій для пасажирських і вантажних перевезень, а також маневрової роботи. Серед виставкових «експонатів» можна було побачити і приміський електропоїзд ЕР2Т-7241, який півроку тому капітально відремонтували фахівці Нікопольського моторвагонного депо.

Кожен локомотив супроводжував своєрідний «паспорт» машини, де зазначено рік виробництва, пробіг і регіони експлуатації, а також які роботи виконано під час весняного комісійного огляду. Причому акцент було зроблено саме на модернізаціях, що покликані поліпшити умови праці локомотивної бригади, зокрема, на облаштуванні кабін туалетами, кондиціонерами, холодильниками, мікрохвильовими печами, сучасним світлодіодним освітленням, зручними для машиністів кріслами, шумоізоляцією тощо.

«Це лише невелика частина того, що ми робимо для локомотивних бригад, – розповів директор регіональної філії Микола Кужавський. – Люди, які безпосередньо задовольняють потребу країни в перевезеннях, від яких напряму залежить добробут залізничної галузі, – наш пріоритет».

Під час спілкування з локомотивними бригадами, які доправили локомотиви на виставку, йшлося про вже запроваджені ініціативи керівництва залізниці щодо поліпшення умов праці. Такі як приведення кабін локомотивів до належного санітарно-естетичного вигляду та закріплення бригад за локомотивами. На загальну думку, це позитивно вплинуло на стан тяги, показники експлуатаційної роботи, частоту позапланових ремонтів.

«Більшість представлених на виставці локомотивів – поважного віку, - підкреслив директор Департаменту локомотивного господарства АТ «Укрзалізниця» Сергій Павлов. – І вік, і виконана за роки тривалої експлуатації робота заслуговують на повагу. І водночас свідчать про те, що за дбайливого ставлення – коректної експлуатації, якісного й своєчасного ремонтного обслуговування – і ці локомотиви здатні успішно справлятися з поставленими завданнями».

За словами Сергія Павлова, за браку нових локомотивів саме утримання експлуатаційного парку в робочому стані є першочерговим завданням локомотивників Укрзалізниці.

А директор регіональної філії Микола Кужавський запевнив: подібні виставки стануть на Придніпровській магістралі щорічною практикою і не виключено, що з наступного року кожне локомотивне депо презентуватиме колегам результати комісійного огляду на власному майданчику.

Довідка: Загалом на Придніпровській залізниці під час весняного комісійного огляду було оглянуто 424 локомотиви різних серій, серед яких 254 електровози та 170 тепловозів.