slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Діти придніпровських залізничників відкрили літній сезон відпочинку 18/06/2019

Днями майже 500 дітей працівників регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» відправилися на відпочинок до відомчих оздоровниць. Цього року вперше дітвора отримала можливість відпочивати в корпоративних оздоровчих закладах по всій Україні.

Так, окрім дитячого оздоровчого табору «Сокіл» на Херсонщині, який залишився основним місцем літнього відпочинку для дітей придніпровців, чимало охочих відправилося й у «Дубки» (Вінницька область) та до табору ім. Л. Шевцової (Одеська область).

Дорогою до місць відпочинку непосидливу дітвору супроводжували працівники служби кадрової та соціальної політики регіональної філії і медики, а безперешкодний та безпечний рух составів, пасажирами яких були діти, гарантували десятки інших фахівців регіональної філії.

Залізничники також організували дозвілля у поїзді, запропонувавши юним пасажирам цікаві конкурси, складання пазлів, розмальовки. Найактивніші учасники розваг отримали заохочувальні призи.

Цього літа корпоративні дитячі табори пропонують 3-5 заїздів тривалістю по 15-21 день - на азовському узбережжі чи серед мальовничої природи лісів. Тож попереду в дітвори придніпровців довгожданий відпочинок, який точно не буде нудним!

Нагадаємо, що майже 70 % вартості путівок до корпоративних оздоровниць сплачує АТ «Укрзалізниця».