slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

До Дня Конституції кращих працівників Придніпровської залізниці заохочено відомчими нагородами 27/06/2019

З нагоди Дня Конституції України групу придніпровських залізничників було нагороджено високими відомчими відзнаками за сумлінну працю, вагомий внесок у функціонування залізничного транспорту, високу професійну майстерність та творчу ініціативу в роботі.

Зокрема, нагрудний знак «За заслуги. Укрзалізниця» IІ ступеня отримали начальник дистанції електропостачання Нижньодніпровськ-Вузол Леонід Усик та начальник відділу контролю за розрахунками за вантажні перевезення служби комерційної роботи та маркетингу Тетяна Філоненко.

Знаком «Залізнична Слава» IІ ступеня нагороджено машиніста тепловоза Дніпровського локомотивного депо Сергія Мелащенка та поїзного диспетчера відділу перевезень Дніпровської дирекції залізничних перевезень Галину Ткаченко.

Високі нагороди кращим працівникам вручив головний інженер – перший заступник директора регіональної філії Сергій Гавриленко. Він побажав нагородженим нових трудових звершень і привітав з визначним державним святом – Днем Конституції України весь багатотисячний колектив придніпровських залізничників.