slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Пройшли змагання зі стрільби 14/11/2011

Працівники воєнізованої охорони Придніпровської залізниці в черговий раз позмагалися зі стрільби з табельної вогнепальної зброї. Змагання пройшли серед керівників загонів, керівників підрозділів, начальників відділень та стрільців на території одного з підрозділів воєнізованої охорони Кримського загону.

Перше місце в командному змаганні зайняв Перший загін воєнізованої охорони, друге – Запорізький загін, третє – Кримський.

В особистому заліку перші місця вибороли: в категорії керівників загонів – начальник сектору організації служби Кримського загону воєнізованої охорони Адамчик О.В., в категорії керівників підрозділів – заступник начальника стрілецької команди на станції Дніпропетровськ Першого загону воєнізованої охорони Сулима М.В., в категорії начальників відділень – начальник відділення стрілецької команди на станції Синельникове-1 Першого загону Чорний А.Г., в категорії стрільців – стрілець стрілецької команди на станції Запоріжжя-Ліве Запорізького загону Заболотний С.П. Усіх переможців нагородили кубками, медалями, грамотами та грошовими преміями.

Нагадаємо, що особовий склад воєнізованої охорони Придніпровської залізниці несе службу з охорони вантажів на шляху слідування та в парках станцій, охорону особливо важливих об’єктів залізничного транспорту. Під час виконання службових обов’язків, згідно відповідних наказів, дозволяється мати при собі вогнепальну зброю та використовувати її в випадках, передбачених чинним законодавством.

За 10 місяців 2011 року працівники відомчої воєнізованої охорони застосовували вогнепальну зброю у 73-х випадках для попередження крадіжок вантажів на шляху слідування та в парках станцій, майна залізниці.