slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

З початку року воєнізована охорона Придніпровської залізниці вберегла від розкрадачів залізничного майна та вантажів на суму понад 2,1 млн гривень 27/06/2019

У січні-травні 2019 року працівники воєнізованої охорони регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» попередили 381 крадіжку залізничного майна та вантажів, які перевозить залізниця, на загальну суму понад 2,1 млн грн. За незаконні дії було затримано 346 осіб.

Майже 40% попереджених за цей період спроб становили зазіхання на вантажі – 151 випадок. Найбільше зловмисників цікавило вугілля (84 випадки), брухт (29), метал та вироби з металу (25).

Щоб припинити зухвалі дії грабіжників, з початку року працівники ВОХОР дев’ять разів попереджувально застосовували зброю, зокрема, на станціях Верхівцеве, Ерастівка, Синельникове-2 та Милорадівка, перегонах П’ятихатки – Ерастівка, Вільногірськ – Верхівцеве та Орлянка – Таврійськ.

А найбільш криміногенними ділянками цьогоріч є П’ятихатки-Стикова – Ерастівка – Верхівцеве, на яку припадає близько чверті повідомлень про втручання сторонніх осіб у рух поїздів; Іларіонове – Синельникове-1 – Новогупалівка (15%), Запоріжжя-Ліве – Вільнянськ – Новогуполівка (7%) та Чортомлик – Нікополь – Мирова (6%).

Для попередження розкрадань вантажів і забезпечення схоронності залізничного майна воєнізована охорона регіональної філії системно відстежує та припиняє випадки несанкціонованих втручань у роботу залізничного транспорту, патрулює найбільш криміногенні станції та перегони, супроводжує вантажі, на які найчастіше «полюють» крадії, тощо.

За п’ять місяців спільно з правоохоронцями було також проведено 79 перевірок пунктів приймання брухту для виявлення вантажів зі слідами маркування, деталей верхньої будови колії, рухомого складу, засобів сигналізації та зв’язку, електропостачання. Як з’ясувалося у ході перевірок, сім пунктів приймали деталі залізничної інфраструктури, які було вилучено й повернуто за приналежністю.

Окрім цього, під час проведення оперативно-профілактичних заходів за порушення правил, встановлених на залізничному транспорті України, зокрема ходіння коліями у невизначених місцях, за цей період було затримано 563 особи. Усіх порушників оштрафовано.