slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці тривають роботи з ліквідації наслідків буревію 03/07/2019

У регіональній філії "Придніпровська залізниця" АТ "Укрзалізниця" другий день поспіль триває ліквідація наслідків урагану, який учора близько 20:00 налетів на Криворіжжя після рясної зливи, обіцяної синоптиками. Уже за 15 хвилин після отримання інформації про неочікувану стихію на залізниці було створено оперативний штаб на чолі з директором регіональної філії Миколою Кужавським. До складу штабу увійшли заступники директора регіональної філії та керівники служб.

Ситуація ускладнилася тим, що ураган стрімко перемістився з Криворізького регіону і вже о 21:30 захопив і окремі райони в межах Дніпровської дирекції. В обох регіонах стихія призвела до падіння дерев на дроти контактної мережі, колії, виробничу інфраструктуру, що спричинило пориви та знеструмлення контактної мережі, збої в роботі телефонних мереж, пристроїв електричної централізації та автоблокування, пошкодження будівель і приміщень (побито та зірвано шиферні дахи, розбито шибки) тощо.

Перші відновлювальні роботи вчора розпочалися вже о 20:37. Під керівництвом оперативного штабу, який зранку 3 липня перемістився на Криворіжжя, ці роботи ведуться у цілодобовому режимі і в регіонах особисто координуються керівниками дирекцій залізничних перевезень.

У ліквідації наслідків негоди задіяно понад 200 фахівців різних служб — електропостачання, сигналізації та зв'язку, колії, локомотивного та вагонного господарства, дирекцій залізничних перевезень, а також спеціальну техніку.

Об'єднаними зусиллями було оглянуто всі залізничні об'єкти в зоні, яку захопила стихія. Системно відновлюється контроль над пошкодженими ураганним вітром мережами електропостачання, СЦБ, телефонного зв'язку. Залізнична інфраструктура звільняється від дерев, які впали. Розпочато ремонт виробничих будівель та приміщень. До робочого стану повертаються пошкоджена переїзна сигналізація та загороджувальні пристрої.

Зокрема, на цей час повністю відновлено електропостачання на станціях Кривий Ріг-Головний, Дніпро-Вантажний, Зустрічна, Обвідна; диспетчерську централізацію Апостолівської та Канцерівської дільниць, роботу пристроїв СЦБ на перегонах Ерастівка — П'ятихатки, Роздори — Письменна, Богуславський — Миколаївка, живлення пристроїв автоблокування на дільниці Кривий Ріг — Батуринська, посту електричної централізації станції Приворіт, усунуто несправності контактної мережі на перегоні Кривий Ріг-Головний — Мудрьона тощо. Рух поїздів не припиняється, він здійснюється під посиленим контролем для мінімізації затримок поїздів та пріоритетного забезпечення пасажирських перевезень.

Зокрема, за розпорядженням директора регіональної філії Миколи Кужавського було пересаджено на пасажирський поїзд №75 Кривий Ріг — Київ 20 пасажирів, серед яких була родина з 5 дітьми, приміського поїзда №6479 Нікополь — Кривий Ріг, який через негоду затримався в дорозі.

Було також оперативно розчищено від дерев, що впали, колії станції Мудрьона, через яку слідував цей пасажирський поїзд. Окрім того, на ділянках з відсутнім через негоду електроживленням контактної мережі, було забезпечено доправлення приміських составів до місця призначення за допомогою тепловозної тяги. Відновлювальні роботи на цей час тривають. Попри позаштатну ситуацію, завдяки оперативному реагуванню залізничників аварійних ситуацій у межах регіональної філії не допущено. На відміну від інших підприємств, де відновлення вимагатиме тривалого часу та значних капіталовкладень. Усі пошкоджені негодою об'єкти залізничної інфраструктури буде відновлено вже найближчим часом силами Придніпровської залізниці.