slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Залізничники усунули наслідки хуліганської витівки на вокзалі Кам’янське-Пасажирське 24/07/2019

Залізничники не мають жодного стосунку до забруднення чорною рідиною – нібито відпрацьованим мастилом, одного з бордюрів на вокзалі Кам’янське-Пасажирське, як про це впевнено повідомляє учасник Фейсбук-групи «Просто Дніпродзержинськ (Кам’янське)».

Щоб усунути наслідки хуліганської витівки, працівники вокзалу сьогодні були змушені відволікатися від своїх прямих обов’язків. Сподіваємось, що правоохоронні органи, куди звернулося керівництво вокзалу, знайдуть вандалів.

Останнім часом певні деструктивні сили безуспішно намагаються критикувати залізничну галузь за найменшої нагоди. Якщо її немає – вигадують, щоб будь-що забруднити залізничників. Цього разу – «відпрацьованим мастилом».

Насправді авторів таких постів не цікавить порядок на залізничних вокзалах чи в поїздах. Інакше б вони не висловлювали риторичні припущення у соцмережах, а зверталися б безпосередньо на залізницю. Адже залізничники відкриті до діалогу й не залишають без належного реагування жодної заяви чи скарги.

Нагадуємо громадянам, що чинним законодавством передбачена відповідальність за поширення недостовірної інформації, яка завдає шкоди діловій репутації підприємства.

Також закликаємо представників ЗМІ не тиражувати голослівні фантазії, висловлені на інтернет-форумах та в соціальних мережах, а звертатися за офіційними коментарями.