slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Пішов із життя колишній начальник Придніпровської залізниці - Руслан Якович Євдокименко 25/07/2019

25 липня на 80-му році пішов із життя колишній начальник Придніпровської залізниці, Почесний залізничник і Заслужений працівник транспорту України Руслан Якович Євдокименко.

Уся трудова діяльність Руслана Яковича була пов’язана із залізничним транспортом та Придніпровською залізницею. Після закінчення ДІІТу він пройшов шлях від звичайного робітника в локомотивному депо Нижньодніпровськ-Вузол до керівника залізниці. Працював на посадах майстра, інженера-технолога, заступника начальника та начальника локомотивного депо, керував локомотивним господарством магістралі, був заступником начальника, а з 1990 до 1998 року очолював Придніпровську залізницю.

Руслан Євдокименко зробив вагомий внесок у становлення залізничного транспорту незалежної України, успішне функціонування і розвиток Придніпровської залізниці. Цей внесок оцінений званнями «Почесний залізничник» та «Заслужений працівник транспорту України», орденами «Знак Пошани» та «За заслуги» III ступеня, знаком «Залізнична Слава» I ступеня.

Руслану Яковичу були притаманні високі організаторські здібності, наполегливість і відданість роботі. Водночас він був людиною з чуйним серцем і щирою душею, користувався заслуженим авторитетом і повагою тих, хто працював поруч.

Перебуваючи на заслуженому відпочинку, Руслан Євдокименко був частим і бажаним гостем на рідній йому залізниці, неодноразово зустрічався з теперішніми керівниками регіональної філії, охоче ділився своїм професійним та життєвим досвідом. І до його мудрих порад завжди уважно завжди дослухалися.

Керівництво та профспілковий комітет регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» висловлюють глибоке співчуття рідним і близьким покійного, розділяють з ними скорботу від цієї важкої та непоправної втрати.

Світла пам’ять про Руслана Яковича Євдокименка назавжди залишиться в наших серцях.