slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За два тижні працівники воєнізованої охорони Придніпровської магістралі попередили 23 розкрадання залізничної інфраструктури та вантажів 31/07/2019

У період з 15 до 28 липня 2019 року працівники воєнізованої охорони регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» попередили 23 крадіжки залізничного майна та вантажів, які перевозить магістраль. За незаконні дії було затримано 25 зловмисників.

Зокрема, 17 липня під час оперативно-профілактичних заходів на станції Запоріжжя-Ліве стрільці ВОХОР спільно з працівниками карного розшуку Вільнянського відділу поліції затримали залізничного злодія-рецидивіста. 34-річний чоловік знаходився у розшуку, однак це не зупиняло його від нових зазіхань на інфраструктуру магістралі. Правоохоронці доправили нечистого на руку зухвальця до виправного закладу. Згідно з рішенням суду, винесеним у лютому цього року, зловмисник відбуватиме покарання за численні крадіжки залізничного майна.

26 липня на станції Нижньодніпровськ-Вузол ВОХОРівці затримали п’ятьох осіб, які викрали з вантажного поїзда близько трьох тонн вугілля й намагалися вивести його автівками. Злодіїв та автотранспорт передали до правоохоронних органів.

Цього ж дня на 105-ому кілометрі перегону Кривий Ріг – Кривий Ріг-Західний було затримано чоловіка, що намагався вкрасти з потяга дванадцять мішків добрив. Зловмисник теж потрапив до рук поліції.

Окрім цього, за порушення Правил безпеки на залізничному транспорті України за два тижні працівники ВОХОР затримали 46 осіб. Усіх порушників оштрафовано.