slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На вокзалі Дніпро-Головний пройшла акція “ПротиДІЙ торгівлі людьми” 30/07/2019

30 липня, у Всесвітній день протидії торгівлі людьми, залізничники долучилися до проведення інформаційно-просвітницької акції під гаслом: “ПротиДІЙ торгівлі людьми”. Її ініціаторами виступили Міністерство соціальної політики України та організації, які протидіють торгівлі людьми.

На вокзалі Дніпро-Головний були розміщені тематичні плакати, а представники організаторів акції роздавали пасажирам та містянам листівки з інформацією про важке становище жертв торгівлі людьми, закликами не залишатись осторонь у разі, якщо громадяни стають свідками підозрілих ситуацій, та застереженнями від ризикованих пропозицій працевлаштування. Адже сьогодні, коли зростає кількість людей, що шукають роботу за кордоном, посилюється й активність торговців людьми.

Акцію “ПротиДІЙ торгівлі людьми» було проведено також на вокзалах у Запоріжжі, Хмельницькому, Вінниці, Одесі, Херсоні, Миколаєві, Львові, Тернополі, Івано-Франківську, Рівному, Харкові, Полтаві, Сумах, Кропивницькому, Краматорську та Києві. Вона привернула увагу до актуальної для нашої країни проблеми: за даними Міжнародної організації з міграції, за роки незалежності України від торгівлі людьми постраждали понад 230 тисяч осіб.