slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

З початку року воєнізована охорона Придніпровської магістралі вберегла від розкрадачів залізничного майна та вантажів майже на 2,9 млн грн 06/08/2019

У січні-липні 2019 року працівники воєнізованої охорони регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» запобігли 507 розкраданням залізничного майна та вантажів на загальну суму майже 2,9 млн грн. За протизаконні дії було затримано 453 особи.

Сорок відсотків попереджених стрільцями ВОХОР спроб становили злочинні зазіхання на вантажі – 203 випадки. Найчастіше злодіїв цікавили вугілля (58 %), брухт (21 %), метал та металеві вироби (13 %).

Щоб припинити найбільш зухвалі спроби крадіжок, працівники воєнізованої охорони залізниці 9 разів попереджувально застосовували зброю.

Найбільш криміногенними у цей період були станції Синельникове-1, Таврійськ, Верхівцеве та Діївка; ділянки П’ятихатки-Стикова – Ерастівка – Верхівцеве; Комиш Зоря – Пологи; Синельникове-1 – Запоріжжя-Ліве; Апостолове – Запоріжжя-Ліве; Каховське Море – Таврійськ та Криворізький залізничний вузол.

Для запобігання розкраданням вантажів, забезпечення схоронності залізничної інфраструктури та рухомого складу воєнізована охорона регіональної філії налагодила плідну взаємодію з місцевими структурами Національної поліції. За сім місяців ВОХОРівці спільно з правоохоронцями було провдено 132 перевірки пунктів приймання брухту. На восьми виявили й вилучили вантажі зі слідами маркування, деталі верхньої будови колії, рухомого складу та технічних засобів.

Працівники воєнізованої охорони супроводжують вантажні поїзди, патрулюють найбільш криміногенні станції та перегони, оперативно реагують на випадки несанкціонованого втручання у роботу залізниці.

Водночас ВОХОР вживає заходи до профілактики невиробничого травматизму. Так, за сім місяців стрільцями було затримано 777 осіб за ходіння коліями у невизначених місцях. Усіх порушників правил безпеки оштрафовано.