slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровські залізничники оновлюють інфраструктуру для безпечного пішохідного перетину колій 14/08/2019

Для гарантування безпеки населення та підвищення комфорту залізничної інфраструктури з початку 2019 року в регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» оновили низку пішохідних мостів.

Зокрема, цьогоріч було виконано заміну дефектних залізобетонних плит прохожої частини на пішохідному мості станції Пологи (Запорізька область); оновлено частину дерев’яних східців і поперечних брусів, а також настил, що вичерпав ресурс безпечного використання, на пішохідному мості станції Горяїнове (Дніпропетровська область).

На станції Дніпро колійники не тільки підсилили металеві опори пішохідного мосту, але й замінили дефектні прогони, повністю оновили прохожу частину та перильне огородження.

Ремонтні роботи було також проведено на пішохідних мостах станцій Мелітополь (Запорізька область), Кривий Ріг та Апостолове (Дніпропетровська область). Тут оновили зношені дерев’яні східці та настили.

У червні придніпровські залізничники розпочали капітальний ремонт пішохідного мосту на станції Сухачівка (Дніпропетровська область): підсилили залізобетонні опори, замінили новими зношені плити прохожої частини й перильне огородження. До кінця року на цьому пішохідному мості передбачено оновити ще й дефектні елементи залізобетонних сходів.