slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Пожежні Придніпровської залізниці відточують свою майстерність тренуваннями 15/08/2019

З початку 2019 року пожежні поїзди регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» шістнадцять разів були учасниками навчально-тренувальних заходів, під час яких підтвердили свою готовність до гасіння пожеж, ліквідації наслідків транспортних пригод і стихійного лиха.

Більше половини таких заходів проводилися спільно з пожежно-рятувальними підрозділами Державної служби з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській та Запорізькій областях. Вогнеборці регіональної філії відпрацьовували з колегами із ДСНС взаємодію під час гасіння умовних пожеж на об’єктах та у рухомому складі.

Метою решти тренувальних виїздів було практичне відпрацювання злагоджених дій пожежних поїздів та структурних підрозділів залізниці, від яких залежить оперативний виїзд цих поїздів за викликом.

Нагадаємо, що у регіональній філії на цілодобовому чергуванні знаходиться 6 пожежних поїздів, які дислокуються на великих вузлових станціях Нижньодніпровськ-Вузол, Синельникове-1, Запоріжжя-Ліве, Мелітополь, П’ятихатки та Кривий Ріг-Головний.