slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

До Дня Незалежності України придніпровські залізничники отримали галузеві нагороди 23/08/2019

Напередодні Дня Незалежності України директор регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» Микола Кужавський вручив високі галузеві нагороди кращим працівникам магістралі.

За сумлінну працю в галузі, вагомий внесок у функціонування залізничного транспорту, високу професійну майстерність та творчу ініціативу в роботі нагрудним знаком «За заслуги. Укрзалізниця» IІ ступеня відзначено виконуючого обов’язки головного інженера Верхівцевської дистанції електропостачання Володимира Чулюка-Заграя.

Знак «Залізнична Слава» I ступеня отримав старший оглядач-ремонтник вагонів експлуатаційного вагонного депо Нижньодніпровськ-Вузол Віктор Рєпін, «Залізнична Слава» IІ ступеня – начальник Нікопольського моторвагонного депо Віктор Десятерик, «Залізнична Слава» III ступеня – начальник відділу підготовки та підвищення кваліфікації кадрів служби кадрової та соціальної політики Світлана Карась та начальник локомотивного депо Нижньодніпровськ-Вузол Олександр Хитрий.

Електромеханіка дільниці дистанції сигналізації та зв’язку Нижньодніпровськ-Вузол Леоніда Біду заохочено нагрудним знаком «Відмінник господарства автоматики».

Микола Кужавський привітав нагороджених, а також увесь колектив регіональної філії з прийдешнім святом і зазначив, що кожен здатен примножити здобутки незалежної Української держави своєю плідною працею, майстерністю, патріотизмом, вірою в силу та мудрість українців, у світле майбутнє України.

«Нехай свято незалежності принесе у ваші домівки щастя і любов, стабільність і процвітання – у трудові колективи, мир і добро – на нашу рідну землю, – підсумував своє привітання очільник регіональної філії. – Міцного всім здоров’я, нових успіхів та перемог, добробуту й достатку!»