slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

До Дня Незалежності України придніпровські залізничники провели конкурс актових залів 23/08/2019

У регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» підбили підсумки дорожнього конкурсу актових залів, присвяченого Дню Незалежності України.

За умовами змагання структурні підрозділи залізниці повинні були до свята впорядкувати, а за можливості оновити свої актові зали або інші місця загального зібрання колективу, обладнати їх державною та корпоративною символікою й тематичними інформаційними куточками.

Надані фотозвіти (понад 160 світлин) розглянула комісія на чолі з директором регіональної філії Миколою Кужавським. Переможцями конкурсу було визнано П’ятихатську дистанцію колії (перше місце), Дніпровську дирекцію залізничних перевезень і вагонне депо Мудрьона (друге місце), Пологівську дистанцію колії (третє місце). Додатково було відзначено Мелітопольську дистанцію колії та дистанцію колії Запоріжжя-1, які ненабагато поступилися переможцям.

П’ятірку лідерів конкурсу заохотять цінними призами (телевізорами та іншою технікою), а також грошовими винагородами. За рішенням комісії, матеріальне заохочення отримає й решта учасників змагань – за ініціативу та докладені зусилля.