slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Діти придніпровських залізничників отримали подарунки до Дня знань 29/08/2019

Майже 1100 першокласників – дітей придніпровських залізничників отримали від АТ «Укрзалізниця» подарунки до Дня знань – шкільні ранці та приладдя для навчання й творчості.

«Приємні та корисні подарунки для тих, хто вперше сяде за шкільну парту, Укрзалізниця робить уже третій рік поспіль, – говорить начальник служби кадрової та соціальної політики регіональної філії «Придніпровська залізниця» Олена Савченко. – Це стало доброю корпоративною традицією, якій раді і дітвора, й батьки».

Полегшити підготовку першокласників до школи традиційно допомагає своїм членам й об’єднана первинна профспілкова організація служб регіональної філії. Цього року 39 родин отримали кошти на придбання речей для своїх школяриків. Окрім цього, близько 200 дітей працівників управління 1 вересня здійснять залізничну подорож парком Лазаря Глоби. Квитки на поїзд, який поведуть юні вихованці Дніпровської дитячої магістралі, об’єднана первинна профспілкова організація служб придбала як подарунок дітворі віком від 4 до 11 років з нагоди Дня знань.