slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За сім місяців 2019 року придніпровські залізничники в приміському сполученні перевезли на 6 % більше пасажирів пільгових категорій, ніж торік 30/08/2019

У січні-липні цього року приміськими поїздами регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» було перевезено 2 млн 157 тис. пасажирів пільгових категорій, що на 125 тисяч осіб (або на 6 %) більше, ніж за такий же період минулого року (2 млн 32 тис. пасажирів).

На цей час пільгами на проїзд залізничним транспортом приміського сполучення користуються 16 категорій пасажирів. Це, зокрема, пенсіонери за віком, діти від 6 до 14 років, студенти вишів та учні професійно-технічних навчальних закладів, інваліди й учасники Другої світової війни та особи, що їх супроводжують, учасники бойових дій, постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС і ліквідатори цієї аварії, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних родин, ветерани ряду служб.

Нагадуємо, що пасажири пільгових категорій повинні мати при собі документ, що засвідчує їх право на пільгу під час проїзду залізничним транспортом (окрім дітей віком від 6 до 14 років). Пільговикам, які мають право на безоплатний проїзд (тобто 100-відсоткову знижку), також необхідно звертатися до квиткових кас, щоб оформити посадковий талон. Це дозволить залізничникам вести коректний облік пасажирів, яким надаються послуги за пільговими тарифами, а відповідно – в повному обсязі отримувати відшкодування від замовників соціальних перевезень.