slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

До кінця року придніпровські залізничники планують обгородити найбільш небезпечні для громадян місця на станціях Кривий Ріг та Кривий Ріг-Головний 13/09/2019

У регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» проводять активну роботу в рамках Програми з попередження нещасних випадків невиробничого характеру на залізничному транспорті України на 2019 рік, зокрема, обгородження найбільш травмонебезпечних місць на станціях та перегонах.

Так, цьогоріч було влаштовано понад 70 м паркану на станції Ігрень. Більше 300 м огорожі з’явилося на станції Кривий Ріг-Головний, і роботи тут тривають. Їх планують повністю завершити до кінця 2019 року, а також установити огорожу на ще одній станції регіону – Кривий Ріг.

Залізобетонні плити перекриють несанкціоновані проходи, що перетинають колії в місцях інтенсивного залізничного руху; обмежать доступ у зони проведення маневрових та інших потенційно небезпечних для сторонніх осіб робіт.

Нагадаємо, що системну роботу з огородження найбільш небезпечних для громадян місць придніпровські залізничники розпочали в 2017 році. Вибір об’єктів, де влаштовують загороджувальні паркани, обумовлений аналізом невиробничого травматизму в межах регіональної філії. У 2018 році огорожі з’явилися на станціях Синельникове-2 і Кам’янське-Пасажирське, а також на перегоні Запоріжжя-1 – Запоріжжя-Вантажне.

Ця робота триватиме і надалі.