slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Воєнізована охорона Придніпровської залізниці вберегла від зловмисників майна та вантажів на суму майже 3,5 млн гривень 17/09/2019

За вісім місяців 2019 року працівники воєнізованої охорони регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» припинили 568 розкрадань залізничного майна та вантажів на загальну суму майже 3,5 млн гривень, за протизаконні дії затримали 521 зловмисника.

Близько 40 % злочинних спроб (221 випадок) становили зазіхання на вантажі, які перевозить залізничний транспорт. Найчастіше розкрадачів цікавили вугілля, брухт, метал чи металопродукція.

Найактивніше злодії діяли на станціях Синельникове-1, Таврійськ, Верхівцеве, Діївка; на ділянках П’ятихатки-Стикова – Ерастівка – Верхівцеве; Комиш Зоря – Пологи; Синельникове-1 – Запоріжжя-Ліве; Апостолове – Запоріжжя-Ліве; Каховське Море – Таврійськ, а також у межах Криворізького залізничного вузла.

Щоб забезпечити схоронність залізничного майна та вантажів, працівники ВОХОР регулярно патрулюють найбільш криміногенні перегони й станції, об’єкти, які привертають увагу розкрадачів; супроводжують вантажні поїзди, оперативно реагують на повідомлення про несанкціоновані втручання в роботу залізниці.

Окрім цього, за вісім місяців спільно з працівниками Національної поліції стрільці здійснили 211 перевірок пунктів приймання брухту, насамперед тих, що знаходяться поблизу колій. На восьми з них виявлено та вилучено вантажі зі слідами маркування, деталі верхньої будови колії, рухомого складу, засобів сигналізації та зв’язку, електропостачання.

Під час оперативно-профілактичних заходів за цей період було затримано 875 осіб, які порушили правила, встановлені на залізничному транспорті, зокрема, ходили коліями у невизначених місцях. Усіх порушників оштрафовано.