slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровська залізниця долучилася до криворізького фестивалю професій 24/09/2019

Придніпровські залізничники взяли участь у міському профорієнтаційному інтерактивному дитячому заході «Фестиваль професій #KrivbassСitySkills», який днями пройшов у місті Кривий Ріг.

Організатори свята запропонувати дітворі віком від 2 до 18 років не лише веселі, але й цікаві та пізнавальні розваги, зокрема, можливість прожити день дорослого життя, спробувавши свої сили у різноманітних професіях.

Залізничну галузь на фестивалі представляли посланці регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» - начальник відділу кадрів Криворізької дирекції залізничних перевезень Кристина Мішеніна та помічник начальника з кадрових питань Криворізького локомотивного депо Валерій Сілін, а також делегація Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею.

Залізнична локація привертала до себе увагу макетами рухомого складу та інвентарем, який можна було не лише оглянути, але узяти до рук і навіть умовно відремонтувати під наглядом ліцеїстів. Представники регіональної філії та навчального закладу відповідали на запитання тих, хто цікавився залізничними професіями не лише задля гри. А наймолодшій дітворі дуже сподобалися розмальовки залізничної тематики, які видавали кожному юному любителеві малювання.

Усі «професійні» спроби учасників фестивалю заохочувалися «заробітною платою», яку можна було витратити у крамничці на солодощі чи сувеніри. І це було додатковим стимулом для дітвори «опанувати» якомога більше «професій».