slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровська залізниця готується до роботи в зимовий період 25/09/2019

Придніпровські залізничники готують інфраструктуру та рухомий склад до роботи в осінньо-зимовий період, щоб гарантувати безперебійні й безпечні перевезення пасажирів і вантажів у холодні пори року, зокрема, за несприятливих погодних умов.

Загалом у регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» запланували підготувати до роботи взимку понад 430 локомотивів та більше 340 одиниць автотранспорту, близько 30 снігоприбиральних і снігоочисних машин, 40 козлових кранів і кранів на залізничному ходу, майже 10,4 тис. одиниць інструменту та інвентарю.

Залізничники також відремонтують понад 175 км колії і більш як 490 км контактної мережі, підготують до роботи 245 систем електрообігріву та 2147 – пневмообдуву стрілочних переводів, проведуть ревізію схем плавлення ожеледі та профпідігріву контактної мережі, пристроїв централізованого блокування та зв’язку. Буде створено необхідний запас пально-мастильних та посипних матеріалів.

Наразі ведуться ремонтні та налагоджувальні роботи у котельнях, на електричних і тепломережах. До зими готують виробничі будівлі та споруди, в яких оновлюють або утеплюють вікна та двері, ремонтують покрівлі й теплові завіси, системи опалення, вентиляції, водопостачання та каналізації.

Значні зусилля спрямовані на вирішення соціальних питань, зокрема, своєчасне і повне забезпечення залізничників теплим спецодягом та спецвзуттям; підготовку пунктів обігріву, приміщень для сушіння одягу, гардеробних та душових. До роботи в умовах зимової негоди готують також «першозимників».

Наразі Придніпровська залізниця вже виконала понад 75 % робіт, які запланувала на підготовчий період.