slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці підбили підсумки виконання колективного договору в першому півріччі 2019 року 07/10/2019

Днями Дорожня профспілкова організація регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» підбила підсумки виконання колективного договору за перше півріччя 2019 року.

Відкриваючи захід, заступник голови Дорпрофсожу Андрій Лейко підкреслив, що головна мета і керівництва регіональної філії, й Дорожньої –профспілкової організації – створити безпечні умови праці залізничників, забезпечити працівникам гідну заробітну плату, повноцінний відпочинок та охорону здоров’я, гарантувати дотримання трудової й правової дисципліни на залізничних підприємствах.

З цією метою за півроку на виконання зобов’язань колективного договору між адміністрацією та профспілками було спрямовано майже 429 млн грн.

Середня заробітна плата працівників регіональної філії проти аналогічного періоду минулого року зросла на 1431 грн (14,8%) і склала 11 076 грн.

На комплексні заходи з охорони праці на залізниці витратили майже 28,6 млн грн, на виконання річної Програми з приведення санітарно-побутових приміщень структурних підрозділів до вимог нормативно-правових актів з охорони праці – понад 1,4 млн грн.

За шість місяців технічна інспекція праці Дорпрофсожу здійснила 41 перевірку дотримання на залізничних підприємствах нормативно-правових актів з охорони праці, правова – відвідала 32 структурні підрозділи регіональної філії з перевірками дотримання трудового законодавства.

У першому півріччі 2019 року було проведено атестацію 70 робочих місць, на яких працюють 339 осіб.

Цього літа в дитячих оздоровницях АТ «Укрзалізниця» відпочили 1662 дитини працівників регіональної філії. Вартість путівок для батьків традиційно становила 30% фактичної вартості.