slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Воєнізована охорона Придніпровської залізниці вберегла від розкрадачів вантажі та майно на суму понад 4,1 млн гривень 22/10/2019

Завдяки системній роботі з протидії розкрадачам, яку проводять у регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця», за дев’ять місяців 2019 року від рук зловмисників удалося вберегти вантажі та залізничне майно вартістю понад 4,1 млн. грн, було попереджено 657 розкрадань, затримано 601 зловмисника.

Зокрема, працівникам воєнізованої охорони залізниці вдалося запобігти 259 крадіжкам вантажів на загальну суму майже 593 тис. грн. Найбільший інтерес злодії виявляли до вугілля, брухту, металу та металопродукції, найчастіше – на ділянках П’ятихатки-Стикова – Ерастівка – Верхівцеве, Іларіонове – Синельникове-1 – Івківка та Чортомлик – Нікополь – Мирова.

Припиняти злочинні спроби допомагають такі заходи, як швидке реагування оперативних груп ВОХОР на повідомлення про будь-які несанкціоновані втручання в роботу залізниці, патрулювання найбільш криміногенних станцій та перегонів, супроводження вантажів, а також спільні з правоохоронцями перевірки пунктів приймання брухту, де шукають вантажі зі слідами маркування, деталі верхньої будови колії, рухомого складу, засобів сигналізації та зв’язку, електропостачання. За дев’ять місяців 2019 року було здійснено 308 таких перевірок, насамперед у пунктах, які знаходять поблизу залізничних колій, виявлено 12, що діяли незаконно.

Окрім цього, під час оперативно-профілактичних заходів ВОХОР за порушення правил, встановлених на залізничному транспорті (ходіння коліями у невизначених місцях, незаконний проїзд вантажними поїздами), у січні-вересні було затримано 985 чоловік. Усіх порушників оштрафували.