slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Цього року Дніпровська дитяча залізниця перевезла майже 16 тисяч пасажирів 23/10/2019

У січні-вересні 2019 року вихованці Дніпровської дитячої залізниці перевезли майже 16 тисяч пасажирів, у тому числі близько 7 тисяч – малих.

Основні пасажирські перевезення припали на травень-вересень – сезон літньої виробничої практики. У цей період юні залізничники під наглядом інструкторів працювали машиністами, провідниками, оглядачами вагонів, колійниками, ревізорами, дикторами, організаторами руху поїздів, а ще цікаво й корисно відпочивали.

Зокрема, влітку вихованці малої магістралі відвідали структурні підрозділи Придніпровської залізниці – пасажирське, вагонне та локомотивне депо, відновлювальний поїзд, побували з екскурсією в рятувальників Державної служби з надзвичайних ситуацій, навідалися до колег із Запоріжжя, Харкова та Києва, стали учасниками дитячого соціального профорієнтаційного проекту «Місто професій» та ювілейного XV Всеукраїнського екологічного фестивалю «Залізничний транспорт та екологія».

З жовтня юні залізничники Дніпра приступили до теоретичного навчання. Наразі на дитячій залізниці основним залізничним професіям навчаються майже 800 дітей та підлітків (учнів 6-11 класів).

Нагадаємо, що Дніпровську дитячу залізницю було відкрито в 1936 році. Це перша в Україні та друга в світі дитяча залізнична магістраль. Її проектували і дотепер обслуговують діти. Протяжність залізниці — майже 2 км. Рухомий склад вирушає зі станції Паркова і на своєму шляху долає два тунелі — Січеславський (30 м) та Козацький (10 м).