slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці пройшли урочистості з нагоди професійного свята 03/11/2019

У регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» пройшли урочистості з нагоди Дня залізничника, де вшанували кращих працівників магістралі.

Делегації від усіх дирекцій залізничних перевезень – Дніпровської, Криворізької та Запорізької – приймав Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка.

Гостями свята були не лише кращі працівники структурних підрозділів регіональної філії, але й численні представники органів влади, силових структур та ділових кіл Дніпровського та Запорізького регіонів, які залізниця обслуговує в транспортному сполученні.

Вітаючи колег із професійним святом, директор регіональної філії Микола Кужавський зазначив, що зусилля керівництва спрямовані на забезпечення стабільної роботи залізниці, її оновлення та розвиток, а також на неухильне поліпшення добробуту працівників. Це можливе завдяки командній роботі та соціальному партнерству, коли менеджмент регіональної філії чує кожного працівника.

- Я вдячний вам за сумлінну працю, за підтримку й розуміння і запевняю, що Придніпровська залізниця й надалі йтиме шляхом позитивних змін та розвитку, - підкреслив Микола Кужавський.

Присутніх у залі привітав і заступник голови Дорпрофсожу Андрій Лейко. Він подякував залізничникам за високий професіоналізм та активну участь у розбудові регіональної філії і побажав усім міцного здоров’я, миру та нових трудових успіхів.

Заступник голови Дніпропетровської обласної держадміністрації Ірина Грицай підкреслила, що розвиток залізничного сполучення – це запорука економічного добробуту країни, подякувала залізничникам за високу професійну майстерність та участь у розбудові регіону й побажала їм міцного здоров’я та усіляких гараздів.

У своєму вітальному слові заступник голови Запорізької обласної держадміністрації Андрій Антонов наголосив на давній й плідній співпраці регіону та залізниці, зазначив, що запоріжці високо цінують зусилля залізничників, спрямовані на постійне оновлення транспортної інфраструктури, забезпечення стабільних й безпечних перевезень, і побажав нових професійних успіхів та добробуту.

Затим кращі працівники залізниці отримали високі галузеві й дорожні відзнаки, а також заохочення від Запорізької ОДА. Фіналом урочистостей став святковий концерт, підготовлений залізничними самодіяльними колективами.