slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За тиждень на Придніпровській магістралі запобігли 9 крадіжкам вантажів та залізничного майна 12/11/2019

На минулому тижні, з 4 до 10 листопада 2019 року, воєнізована охорона регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» попередила дев’ять розкрадань майна та вантажів на загальну суму майже 57 тис. грн, за протизаконні дії затримала одинадцятьох зловмисників.

Зокрема, вночі 4 листопада ВОХОРівці, які патрулювали перегін П’ятихатки-Стикова – П’ятихатки, почули в прилеглій лісосмузі звуки бензопили. Стрільці оглянули місцевість і наштовхнулися на складовані колоди акації. Була влаштована засідка, до якої вранці наступного дня потрапили двоє чоловіків. Вони приїхали до лісосмуги на вантажівці ГАЗ і завантажили заготовлену деревину в кузов автомобіля. Зловмисників затримали і разом з речовими доказами передали до рук місцевих правоохоронців. Орієнтовна вартість вилученої у «чорних» лісорубів деревини – 24 тис. грн.

П’ятого листопада працівники воєнізованої охорони залізниці на станції Кривий Ріг-Головний припинили спробу розкрадання ста листів фанери з вантажного поїзда, який готували до відправлення. Одного з крадіїв затримали на місці події разом із бортовим авто марки «Газель». Співучасники злочину втекли. Наразі поліція з’ясовує особу втікачів. Вартість майна, яке ВОХОРівці вберегли від розкрадання, перевищує 15 тис. грн.