slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Завершили вакцинацію своїх працівників 25/11/2011

Придніпровська залізниця завершила кампанію з вакцинації своїх працівників. Щеплення зробили 7 тисячам залізничників, які щодня контактують з великою кількістю людей. Вакцинація проведена коштом Придніпровської залізниці у галузевих медичних закладах на добровільних засадах.

Як відзначив начальник медичної служби Придніпровської залізниці Олексій Григорук, такі профілактичні заходи на залізниці вживаються щорічно у період сезонного підвищення захворюваності на ГРВІ та з метою попередження розвитку епідемії.

«Для захисту своїх працівників, а також пасажирів, попередження захворюваності на грип та ГРВІ ми використовуємо лише першокласну та високоякісну вакцину. На випадок виникнення епідемії та потреби госпіталізувати хворих усі залізничні лікарні забезпечені необхідними медичними препаратами», - відзначив Олексій Григорук.

За його словами, саме щеплення є найефективнішим профілактичним захистом проти сезонного та пандемічного грипу. Імунітет виробляється вже за 2-3 тижні після вакцинації.

Нагадаємо: за інформацією Міністерства охорони здоров`я України, пік захворюваності на грип та ГРВІ припаде на кінець грудня. Тож, аби убезпечити себе, щеплення необхідно робити вже сьогодні.