slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У 2019 році воєнізована охорона Придніпровської залізниці попередила більш як 800 крадіжок майна і вантажів 17/12/2019

За 11 місяців 2019 року працівники воєнізованої охорони регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» вберегли від розкрадачів вантажі та залізничне майно вартістю майже 4,7 млн грн. Було попереджено 811 спроб розкрадання, затримано 751 зловмисника.

Переважно злодії зазіхали на вугілля, брухт та метал, найчастіше – на станціях Синельникове-1, Таврійськ, Верхівцеве, Діївка, ділянках П’ятихатки-Стикова – Ерастівка – Верхівцеве; Комиш Зоря – Пологи; Синельникове-1 – Запоріжжя-Ліве; Апостолове – Запоріжжя-Ліве; Каховське Море – Таврійськ, а також у межах Криворізького залізничного вузла.

Щоб припинити злочинні спроби, працівники ВОХОР оперативно реагували на повідомлення про несанкціоновані втручання в роботу залізниці, патрулювали найбільш криміногенні станції та перегони, виставляли пікети й засідки, супроводжували вантажі на шляху прямування поїздів.

Спільно із співробітниками Національної поліції стрільці провели 500 перевірок пунктів приймання брухту, щоб виявити вантажі зі слідами маркування, деталі верхньої будови колії, рухомого складу, засобів сигналізації та зв’язку, електропостачання. На вісімнадцяти такі елементи були знайдені, діяльність цих пунктів припинена.

За 11 місяців ВОХОРівці також припинили 58 спроб незаконного вирубування дерев у смузі відведення залізниці, при цьому затримали 88 «чорних» лісорубів. Наразі щодо губителів лісу порушено 15 кримінальних проваджень, ще в 4 випадках тривають слідчі дії.

Окрім того, за порушення правил, встановлених на залізничному транспорті України, зокрема ходіння коліями у невизначених місцях, працівники воєнізованої охорони затримали й оштрафували 1188 осіб.